Hotel Františkovy Lázně Reza :::

Hotel Reza / Františkovy Lázně

Hotel REZA **** se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku a je vzdálený asi 250 m od lázeňské promenády.

V roce 2003 byla historická budova hotelu Reza kompletně zrekonstruována a další rozsáhlou proměnou prošla na sklonku roku 2009.

Hotel  Reza ubytování Františkovy Lázně 
Hotel Reza má k dispozici 40 elegantně a komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů, z nichž jeden je určen pro tělesně postižené a 1 jednolůžkový. Všechny pokoje jsou elegantně a komfortně vybaveny dle standardů čtyřhvězdičkové hotelové klasifikace. K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů a trezor. Pro potřeby hostů jsou na každém pokoji zdarma k použití župany. 

Ubytování ve Františkových Lázních hotel Reza služby
Součástí hotelu Reza Františkovy Lázně je recepce, restaurace s kavárnou, letní terasa, sauna, balneo centrum s vlastním minerálním pramenem Erika, výtah, uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem a směnárna. V areálu hotelu se nachází kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Ke zvláštním příležitostem je určen lovecký salonek zařízený v mysliveckém duchu s kapacitou 25 osob, kde je možno pořádat oslavy, malé svatby, semináře nebo kongresy. Léčebné procedury zahrnují bazén, různé druhy koupelí a masáží. Všechny služby je možné hradit platebními kartami.

Hotel Reza ubytování Františkovy Lázně  restaurace
V hotelové restauraci jsou servírovány speciality české i mezinárodní kuchyně. V rámci léčebných programů kuchyně připravuje i dietní stravu. Hostům je k dispozici salátový raut. Bohaté snídaně formou švédských stolů. Restaurace hotelu Reza ve Františkových Lázních k příjemnému posezení nabízí výběrovou kávu, kvalitní čaje a tradiční odrůdová vína.

Pobyt v lázních Hotel  Reza ubytování Františkovy Lázně 
Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje. Ve Františkových Lázních vyvěrá 22 druhů minerálních pramenů. Certifikované nestátní zařízení lázeňské péče využívá místní přírodní léčivé zdroje minerální prameny a slatinu. Uhličité terapie, masáže, vodoléčba, kineziterapie, termoterapie a další procedury včetně solné jeskyně.

Okolí hotelu Reza ve Františkových Lázních je ideální pro procházky, sport - tenisové kurty, golf, cyklostezky. Koupání nabízí rybník Amerika, přírodní koupaliště Jadran a Aquaforum. Výlety - hrad Seeberg, Chebský hrad, Loreta Starý Hrozňatov a další, přírodní rezervace Soos, sopka Komorní Hůrka ...

Hotel Františkovy Lázně Reza - Služba na recepci je 24 hodinHotel Františkovy Lázně Reza - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Františkovy Lázně Reza -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Františkovy Lázně Reza - K hotelu přísluší parkovištěHotel Františkovy Lázně Reza - disponuje restauracíHotel Františkovy Lázně Reza -  kadeřnictví - holičství Hotel Františkovy Lázně Reza -  je k dispozici letní terasaHotel Františkovy Lázně Reza - golfHotel Františkovy Lázně Reza - disponuje kavárnouHotel Františkovy Lázně Reza - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Františkovy Lázně Reza - přijímá kreditní karty VISAHotel Františkovy Lázně Reza - tenis -poblíž hoteluHotel Františkovy Lázně Reza - krytý bazén v hotelu.Hotel Františkovy Lázně Reza - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Františkovy Lázně Reza - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Františkovy Lázně Reza - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Františkovy Lázně Reza - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Františkovy Lázně Reza - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Reza, Americká 47
Františkovy Lázně 35101 Česká Republika
Hotel-Frantiskovy-Lazne-Reza@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Reza ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: